Balahala nabízí taneční kurzy pro děti, malé i velké tanečníky

Milujete tanec a krásnou hudbu? Chcete, aby i vaše děti sdílely stejné radosti a vášně, jako vy? Přihlaste je tedy na lekce společenských tanců v tančírně Balahala.

Valčík, polka, waltz, samba, rumba, chacha, jive a tango, to vše se naučí malí tanečníci při tanečních lekcích v tančírně Balahala. A nejen to. Tanec naučí správné držení těla, vnímání hudby a smysl pro rytmus, naučí soustředění, usměrní energii, naučí dívky ctít svou ženskou stránku a v chlapcích rozvíjí smysl pro gentlemanství. Takový soubor vlastností může dát tanec vašim dětem.

Proto je nenechte sedět doma a přiveďte je do Balahaly.

Taneční lekce probíhají každý čtvrtek od 16.30 do 18.00 hod., a to pro děti od první až do páté třídy. Lekce povede taneční mistr Jakub Schneider, který se učil od samotných manželů Josefových z Varnsdorfu. V současné době vede taneční školu SWAY, která má za sebou řadu úspěchů v tanečním světě.

Starší děti, od šesté třídy výše, mohou navštěvovat pondělní lekce již od 14.00 hod. Lektorem je taneční mistr Karel Řídel z České Lípy, který vede taneční školu Duha. Karel Řídel je nejen skvělým tanečníkem, ale také ředitelem taneční školy a pořadatelem tanečních celorepublikových soutěží.

Vaši malí tanečníci tak budou mít ty nejlepší učitele tance, které lze na severu mít.

Proto neváhejte, dopřejte svým dětem příležitost mít radost z krásného a ušlechtilého pohybu, z tance, z kvalitních lektorů a skvělé party malých kamarádů.

tancirna-spolecenske-tance-nabor2