V tančírně se to hemžilo těhulkami

O nabídku volnočasových aktivit není u nás v Rumburku nouze. Jednou z variant, kam zavítat ve volné chvíli, je rumburská tančírna Balahala. V Balahale si na své přijdou snad úplně všichni, v nabídce jsou lekce pro maminky s dětmi, pro menší i větší dětičky, pro dospělé i seniory. Na podzim tohoto roku se navíc nabídka rozšířila o lekce pro nastávající maminky.

Kurz nazvaný Cvičení pro těhotné byl sestaven do osmi lekcí a každé úterý se scházelo celkem sedm „těhulek“ v různém stupni těhotenství na hodinku plnou cvičení speciálně upraveného pro těhotné, informací o nejčastějších problémech provázejících těhotné a jejich prevenci a mnoho dalšího. Kurz zakončila taktéž těhotná lektorka Andrea Bartůňková toto úterý 15. listopadu 2016, když na konci osmé lekce předala svým sedmi účastnicím jako překvapení dárkové balíčky s drobnostmi pro budoucí maminky.

Další termíny kurzu jsou naplánovány v jarních měsících příštího roku a ponesou se taktéž v duchu hesla: „Zůstaňte aktivní i jako nastávající maminka – vzkvétat budete vy i vaše miminko.“ Pro informace o kurzu navštivte facebookovou skupinu „Mateřská v pohybu“.