Začaly Vánoce v Balahale

Adventní čas jsme zahájili zapálením první svíčky na adventním věnci v neděli 27. listopadu, a ani tančírna Balahala nezůstala pozadu. Celá se zahalila do vánočního kabátu, výloha se rozzářila vánočními světly, celou kavárenskou část provoněly svíčky a perníčky.

Krátce po čtvrté hodině se ukázal náš nový Schrödingerácký přírůstek, maskot Erwin, který po dlouhém naléhání dětí rozsvítil tančírňácký vánoční strom. Celá akce také zahájila vernisáž výstavy nového ateliéru Schrödingerova institutu Kočka, která je doslova andělská a k vidění bude až do půlky ledna. Svými krásnými hlásky nám pak zpříjemnili adventní odpoledne žáci z Hudební akademie Šluknovska Schrödingerova institutu, kteří hráli a zpívali písně s vánoční tématikou.

Celé odpoledne bylo kouzelné, plné vánoční pohody a klidu. Dobré kávy a čokolády se šlehačkou. Děti dováděly s maskotem v dětském koutku, dospělí čerpali energii na pečení a uklízení.

Nezapomínejme tedy, že Vánoce jsou svátky nejen radosti, ale hlavně klidu a času na poděkování a ohlédnutí se za tím, co krásného se nám povedlo, co zajímavého nám přišlo do cesty, kolik lidí jsme rozesmáli, kolik dobrých skutků jsme vykonali.