#ZAHEZKÝTĚLO teď už jen #HEZKÝTĚLO!

Pětadvacetidenní výzva #ZAHEKZKÝTĚLO je u konce. Každý všední den, po dobu pěti týdnů, probíhalo v tančírně Balahala posilovací cvičení, kterého se účastnilo čtyřiadvacet odvážných cvičenek. Cílem nejedné z nich bylo nejen redukovat svou váhu, ale také posílit tělo a zlepšit svůj životní styl.

Celá výzva započala v neděli 10. dubna úvodní přednáškou výživové poradkyně Aleny Kroutilové. Součástí bylo také vážení na certifikovaném přístroji, který prozradil nejen vaši váhu, ale také procenta tuku, svalů, vody a mnohem víc. Odborná přednáška a vážení měli motivovat všechny účastnice tak, aby po celou dobu výzvy dodržovaly nový životní styl.

Od pondělí 11. dubna už probíhalo posilovací cvičení pod vedením Aleny Košnarové, která si připravila tři sestavy, které za dobu výzvy prostřídala.

Po pěti týdnech permanentního cvičení nadcházel DEN ZÚČTOVÁNÍ, během kterého se opět všechny cvičenky zvážily, a mohly tak porovnat rozdíl, který během celé výzvy nastal.

Celá akce byla náročná, ale výsledky jsou vidět, a to za to stojí! Trenérka Alena Košnarová plánuje podobnou akci uskutečnit i na podzim tohoto roku.