Znovu bojujeme za hezká těla

První letošní kalendářní jaro sotva začalo, ale my už se pomalu budeme připravovat na léto. Za několik měsíců konečně přijde teplé počasí a my znovu zalovíme ve svých skříní pro sukně, šaty a šortky. A kdo by v nich nechtěl vypadat ještě lépe, než teď?

Letos v tom ale opět nejste samy, je nás dost a máme chuť se s tím poprat!

Budeme makat, pět týdnů za sebou v dubnu i květnu, každý všední den v tančírně Balahala pod vedením lektorky Aleny Košnarové, která přesně ví, jak na hubnutí. Připravila pro nás pětadvacetidenní výzvu. V rámci ní budeme denně cvičit 30 minut, ale také je naplánována hromadná konzultace s výživovou poradkyní. Ta s námi zhodnotí dosavadní životní styl a ukáže, jakým způsobem ho zlepšit tak, abychom se cítily fit. Ještě před první cvičící půlhodinkou se uskuteční 8. dubna od 10.00 hodin v tančírně Balahala přednáška o zdravém životním stylu a způsobu cvičení s programem. Aby toho nebylo málo, tak v rámci této besedy bude každá z nás změřena na certifikovaném přístroji. Tato váha prozradí, jaký je náš metabolický věk, a umožní nám nahlédnout, jak vypadá naše tělo zevnitř. Po zdolání této výzvy přichází „Den zúčtování,“ kdy si opět stoupneme na váhu a budeme doufat, že uvidíme změnu k lepšímu.

Pokud do toho půjdete s námi a budete bojovat ZA HEZKÉ TĚLO, tak si zaplatíte nejen každodenní práci trenérky Aleny Košnarové a služby výživové poradkyně, ale také speciální permanentku, která bude výhradně sloužit jen pro toto cvičení, a také kalendář, který bude vaším osobním trenérem pro vaši lepší motivaci.

Tak co, jdete do toho?!

Pokud ano, stačí jen vyplnit přihlášku, která je k dispozici k tisku zde, nebo v tančírně Balahala.
Platbu můžete provést jak převodem, tak i hotově v tančírně Balahala, Hálkova 1140, Rumburk.