O NÁS

Tančírna Balahala je společenské centrum ve Šluknovském výběžku. Už přes pět let funguje jako místo, kde se tančí, cvičí, hraje si, ale i hraje se na hudební nástroje. Balahala je pro všechny kteří se rádi hýbou, těm nabízí dva prostorné zrcadlové sály a šatnu. Je to také prostor pro ty nejmenší, těm poskytuje útulný dětský koutek, kde se drobečci s jistotou unaví a dopřejí tak rodičům pár minut klidu.

Nezapomínáme ani na hloubavější a klidnější duše pro ty je jako stvořená naše kavárenská část s pohodlnými Halabala křesílky. V této části se pořádají nejrůznější přednášky a besedy pro děti i dospělé. V tančírně můžete navštívit pravidelné akce Schrödingerova institutu, které naleznete v našem programu. A nebo si také můžete pronajmout sál pro svou vlastní aktivitu.

TOHLE JSME MY

ANNA PELCOVÁ DOUŠOVÁ

Balahala je Aničkou prorostlá skrz na skrz, tak není divu, že je její gestorkou. Snaží se, aby bylo prostředí pro návštěvníky co nejpříjemnější a aby za barem bylo vždy něco dobrého.

LUCKA KINDLOVÁ

Lucka je novou posilou tančírny. Najdete jí každý den za barem. Pokud nebude právě v tančírně pro Vás připravovat něco dobrého, tak bude na fotbalovém hřišti, kde se věnuje trénovaní malých fotbalistů.

ELIŠKA BEDNÁŘOVÁ

Eliška studuje rumburské gymnázium, má ráda svou rodinu a přátelé. Je milovnicí zvířat a v práci ji uvidíte jen s úsměvem na tváři.

ADÉLA RELICHOVÁ

Adélka je naše pomocná ruka, která se v současné chvíli věnuje studiu na vysoké škole. Ale určitě jí u nás ještě potkáte.

DENČA MICHNOVÁ

Denča je také studentkou gymnázia, která miluje zpěv a umění. Ráda tráví čas se svými přáteli a už se moc těší na dobrodružství v tančírně.

LENKA TRÉGROVÁ

Když Léňu nenajdete v tančírně, tak bude nejspíš u dobré knihy, nebo na procházce s její zachráněnou psí kamarádkou Roxy.

LEONA MALÁ

Naše ztřeštěná milá usměvavá kolegyně, která vám vždy ráda připraví výbornou kávu a vždy má skvělou náladu.

NASŤA

Nově můžete za barem potkat naši novou pomoc Anastasii.

Kontakt

Hálkova 1140
408 01 Rumburk

tel.: 605 135 223
email: balahala@sinstitut.cz