ADRESA
Hálkova 1140, 408 01 Rumburk

Po – Čt
7.30 – 20.00

So – Ne
ZAVŘENO

O NÁS

Tančírna Balahala je společenské centrum ve Šluknovském výběžku. Už přes pět let funguje jako místo, kde se tančí, cvičí, hraje si, ale i hraje se na hudební nástroje. Balahala je pro všechny kteří se rádi hýbou, těm nabízí dva prostorné zrcadlové sály a šatnu. Je to také prostor pro ty nejmenší, těm poskytuje útulný dětský koutek, kde se drobečci s jistotou unaví a dopřejí tak rodičům pár minut klidu.

Nezapomínáme ani na hloubavější a klidnější duše pro ty je jako stvořená naše kavárenská část s pohodlnými Halabala křesílky. V této části se pořádají nejrůznější přednášky a besedy pro děti i dospělé. V tančírně můžete navštívit pravidelné akce Schrödingerova institutu, které naleznete v našem programu. A nebo si také můžete pronajmout sál pro svou vlastní aktivitu.

TOHLE JSME MY

Lenka Trégrová

Novou posilou v tančírně je usměvavá Lenka! Když Léňu nenajdete v tančírně, tak bude nejspíš u dobré knihy, nebo na procházce s její zachráněnou psí kamarádkou Roxy.

Hanička Švecová

Háňa je slečna, která se už nemůže dočkat kolik kávy vám připraví. Hanička miluje pohyb, ráda běhá, jezdí na kole a dokonce i leze po kopcích.

Natálka Macháčková

Natálka je studentka průmyslového designu, v tančírně jí najdete v odpoledních hodinách. Natálka je dobrosrdečná slečna, která dříve hodně tančila, ale teď se raději na tanec jen dívá.

Kristýnka Kurincová

Kristýnka je studentkou gymnázia, ráda zpívá a tvoří. V Balahale se na Vás bude těšit v odpoledních hodinách.

Denča Michnová

Denča je také studentkou gymnázia, která miluje zpěv a umění. Ráda tráví čas se svými přáteli a už se moc těší na dobrodružství v tančírně.

Anna Doušová

Balahala je Aničkou prorostlá skrz na skrz, tak není divu, že je její gestorkou. Snaží se, aby bylo prostředí pro návštěvníky co nejpříjemnější a aby za barem bylo vždy něco dobrého.