19.4.2016

Program

Tančírna je pro vás otevřena každý všední den od 8:00 do 20:00 (12:00 – 13:00 polední pauza). Během celého dne se k nám můžete stavit na kávu, čaj nebo něco dobrého na zub. Těšíme se na Vás.

 

PONDĚLÍ

8:00 – 8:40 Ranní TRX s Renátou (Renáta Ticháčková, nutná rezervace zde )

16:30 – 17:30 TRX s Bohdanou (nutná rezervace zde )

16:30 – 17:30 Bosu s Andy (nutná rezervace zde)

17:30 – 18:30 Bosu s Andy (nutná rezervace zde)

17:30 – 18:20  Bodyfit (Alena Košnarová, 601 345 863)
19:00 – 20:00  Medical jóga (Pavlína Stránská, pavlina.stranska@seznam.cz, 725 500 929)

 

ÚTERÝ

08:30 – 09:30   Ranní nádech (Irena Kubicová, info@irenakubicova.cz, 777 576 621)
09:30 – 10:30  Cvičení nejen pro důchodce (Kamila Kružíková)

09:00 – 10:00  Minihrátky (LEZOUCÍ DĚTI) (Andrea Bartůňková, andrea.kulhankova@email.cz, 776 583 348)

10:00 – 11:00  Minihrátky (CHODÍCÍ DĚTI) (Andrea Bartůňková, andrea.kulhankova@email.cz, 776 583 348)

15:00 – 16:00   Balet 1. skupina (Petra Marschnerová, pemarsch05@gmail.com, 732 832 704)
16:00 – 17:00   Balet 2. skupina (Petra Marschnerová, pemarsch05@gmail.com, 732 832 704)
17:00 – 18:00   
Scénický tanec (Petra Marschnerová, pemarsch05@gmail.com, 732 832 704)

18:00 – 19:00  Capoeira začátečníci (Tomáš Holub, 606 605 244)

19:00 – 20:00  Capoeira pokročilí (Tomáš Holub, 606 605 244)

 

STŘEDA

8:00 – 8:40 Ranní budíček s Renátou (Renáta Ticháčková, nutná rezervace zde )

10:00 – 11:00  Hudební a pohybová průprava pro Koťátka (Schrödingerův institut a HAŠ)

15:00 – 17:00   Balašachy (Tomáš Halba, halbavdf@centrum.cz, 722 637 127)
18:00 – 20:00  KULTURNÍ PROGRAM

 

ČTVRTEK

8:00 – 8:50 Power jóga (Renáta Ticháčková, nutná rezervace zde )

09:00 – 10:00 Jóga pro seniory (Alena Winterová, axwinter@tiscali.cz, 604 457 019)

10:00 – 11:00 Jóga pro seniory (Alena Winterová, axwinter@tiscali.cz, 604 457 019)
16:00 – 17:00   Taneční a pohybová průprava 1. skupina  (Andrea Bartůňková, andrea.kulhankova@email.cz, 776 583 348)

17:00 – 18:00   Taneční a pohybová průprava 2. skupina (Andrea Bartůňková, andrea.kulhankova@email.cz, 776 583 348)

16:45 – 17:45 TRX s Luckou (Renáta Ticháčková, nutná rezervace zde )

18:00 – 19:00 TRX s Luckou (Renáta Ticháčková, nutná rezervace zde )
PÁTEK

8:00 – 8:40 Ranní nářez s Renátou (Renáta Ticháčková, nutná rezervace zde )

09:00 – 10:00 Bosu s Andy (nutná rezervace zde)
15:00 – 17:00  Divadelní studio Balahala (Jana Hejret Vojtková & Gabriela Doušová, gabriela.dousova@sinstitut.cz, 603 515 123)
15:00 – 16:30  Pěvecký sbor (René Habich, rene.habich@sinstitut.cz, 605 102 324)