ADRESA
Hálkova 1140, 408 01 Rumburk

Po – Čt
12.00 – 20.00


12.00 – 18.00

So, Ne
ZAVŘENO

O NÁS

Tančírna Balahala je společenské centrum ve Šluknovském výběžku. Už přes pět let funguje jako místo, kde se tančí, cvičí, hraje si, ale i hraje se na hudební nástroje. Balahala je pro všechny kteří se rádi hýbou, těm nabízí dva prostorné zrcadlové sály a šatnu. Je to také prostor pro ty nejmenší, těm poskytuje útulný dětský koutek, kde se drobečci s jistotou unaví a dopřejí tak rodičům pár minut klidu.

Nezapomínáme ani na hloubavější a klidnější duše pro ty je jako stvořená naše kavárenská část s pohodlnými Halabala křesílky. V této části se pořádají nejrůznější přednášky a besedy pro děti i dospělé. V tančírně můžete navštívit pravidelné akce Schrödingerova institutu, které naleznete v našem programu. A nebo si také můžete pronajmout sál pro svou vlastní aktivitu.

TOHLE JSME MY

Anna Doušová

Balahala je Aničkou prorostlá skrz na skrz, tak není divu, že je její gestorkou. Snaží se, aby bylo prostředí pro návštěvníky co nejpříjemnější a aby za barem bylo vždy něco dobrého.

Lenka Trégrová

Když Léňu nenajdete v tančírně, tak bude nejspíš u dobré knihy, nebo na procházce s její zachráněnou psí kamarádkou Roxy.

Eliška Bednářová

Eliška studuje rumburské gymnázium, má ráda svou rodinu a přátelé. Je milovnicí zvířat a v práci ji uvidíte jen s úsměvem na tváři.

Kristýnka Kurincová

Kristýnka je studentkou gymnázia, ráda zpívá a tvoří. V Balahale se na Vás bude těšit v odpoledních hodinách.

Denča Michnová

Denča je také studentkou gymnázia, která miluje zpěv a umění. Ráda tráví čas se svými přáteli a už se moc těší na dobrodružství v tančírně.

Hanička Švecová

Háňa je neodmyslitelnou součástí týmu. Právě teď se ale věnuje něčemu mnohem lepšímu.

Matěj Hubáček

Naší novou brigádnickou podporou je Matěj, který studuje střední zdravotnickou školu v Rumburku a je nově nedílnou součástí našeho týmu.

Nasťa

Nově můžete za barem potkat naši novou pomoc Anastasii.